logo

darujem.sk

Inzertné fórum, bezplatná inzercia nielen na darovanie
Užívateľ   Heslo     Nový účet    Zabudol si heslo ?
Hľadať   

#1 2016-12-01 18:56:08

lenka
Návštevník

pomozte k vianociam

Dobry den,sme pät clenna rodinka mame dvoch chlapcov vo veku 4roky a 6 mesiacov a dcerku vo veku 6 rokov,moj druh je dlhodobo nezamestnany z dovodu na predkoleni ma bercove vredy,takze vlastne zijeme len z materskej a jeho soc.davky z coho platime aj podnajom preto touto cestou chceme poprosit dobrych ludi ktory by nam podarovali cokolvek od darcekov pre deti ci potraviny cokolvek co spravy detom krajsie vianoce.vopred dakujeme za kazdy dar venovany detom.dakujeme

#2 2016-12-08 10:36:30

Katarína
Návštevník

Re: pomozte k vianociam

DObrý deń, vedela by som pomoct Vám,mam oblečenie veľkosti s a topánky vceľkosti 37. AK chcete, možem Vám zaslat na adresu, ak mi pošlete údaje.

Katarína

#3 2016-12-08 15:56:33

Lenka
Návštevník

Dobry den,dakujem velmi pekne,ale to by mi zial bolo male.ale dakujem

#4 2016-12-08 16:05:38

Lenka
Návštevník

Dobry den,sme pät clenna rodinka mame dvoch chlapcov vo veku 4roky a 6 mesiacov a dcerku vo veku 6 rokov,moj druh je dlhodobo nezamestnany z dovodu na predkoleni ma bercove vredy,takze vlastne zijeme len z materskej a jeho soc.davky z coho platime aj podnajom preto touto cestou chceme poprosit dobrych ludi ktory by nam podarovali cokolvek od darcekov pre deti ci potraviny cokolvek co spravy detom krajsie vianoce.vopred dakujeme za kazdy dar venovany detom.budeme vdacny aj za to ak by nam niekto pomohol financne k vianociam sme naozaj tazko v nudzi co sa tyka aj vianoc a uz naozaj nevieme co mame robit.nase c.u je 2931145573/1100.
Kazde euro sa zide a my budeme mat krajsie vianoce.dakujeme

#5 2016-12-12 05:37:52

Jana
Návštevník

Dobrý deň Lenka,  napíšte prosím veľkosti oblečenia a topánočiek detí, mám dosť vecí odložených po mojich deťoch. Rada by som Vám niečo poslala. Jana

Zápätie